Cihazlarımız - Forma Plus


Forma
FORMA & PLUS bölgesel inceleme, yüz germe, yüz şekillendirme, yüz gençleştirme, çene, boyun ve gıdı bölgesindeki elastikiyetini kaybetmiş dokuyu toparlamak ve sıkılaştırmak için geliştirilmiş FDA onaylı bir teknolojidir.

Gençlik yıllarında ‘V’ şeklinde olan yüzümüzde çene ve alt yüz bölgesi sıkı ve dar, elmacık kemikleri belirgindir. Yaşlanma ve kilo alımıyla yüzümüz genişler, sarkar ve ‘U’ şeklini alır, sonucunda, yüzümüzde yorgun bir ifade oluşur, işte Forma & Plus tam burada devreye girerek ameliyatsız yüz germe, yüz gençleştirme ve bölgesel incelme yapıyor

Radyofrekans İle Cilt Gençleştirmenin Yararları Nelerdir?

Radyo dalgalarının deri altı yapılardaki su moleküllerini hayata geçirerek sürtünme etkisi ve bölgesel ısınma oluşturarak kollajen üreticilerini tetiklemesi olarak tanımlayacağımız bu yöntemde, ısı verilen bölgede, kontrollü bir hasar oluşturularak dokunun kendini onarması ve yenilenmesi sağlanabiliyor. Uygulama emniyetli, sonuçlar, rahatça gözlenecek denli başarılı…

İşlem alanına göre 20 dk. ile 1 saat arası değişen uygulamada hedef, cilde sağlamlık, esneklik, gerginlik veren kollajenlerin artırılması.

10 seanslık kür olarak önerilen radyofrekans’ın etkileri işlemden hemen sonra görülmeye başlamakla birlikte, asıl sonuçlar 2 ay sonra gözlenmekte.

Radyo frekans Uygulaması, hastalarda herhangi bir kesi veya ameliyat izi oluşturmaksızın uygulanan, cerrahi olmayan, ağrısız bir uygulama yöntemi. Bu sebepten cerrahi müdehalenin henüz erken olduğu, yıpranmış, yorgun ciltler için tercih ediliyor.

Radyo frekans, tüm yüz bölgesindeki ince kırışıklık ve çizgilerde, yanak bölgesinde daha belirgin olan yüz sarkmalarında, gıdı bölgesindeki sarkmanın iyileştirilmesinde, boyundaki yatay bantların giderilmesinde, karın ve kollardaki sarkma ve gevşekliklerin toparlanmasında etkili bir yöntem. Önemli bir kullanım alanı da bölgesel incelme ve selülit uygulaması.


Öncesi ve Sonrası

Öncesi ve Sonrası

Öncesi ve Sonrası

Öncesi ve Sonrası